Piłkarze Arki Gdynia odwiedzili uczniów ZS Grabowo Kościerskie

Z inicjatywy fan clubu Arki Gdynia Kościerzyna w pięciu szkołach z terenu powiatu kościerskiego oraz Stężycy odbyły się spotkania z piłkarzami drużyny ekstraklasy – Arki Gdynia.

Spotkania z piłkarzami odbyły się w piątek. Z uczniami szkół w Lipuszu, Łubianie i Wielkim Klinczu odwiedzili kapitan drużyny Miro Bożok oraz Arkadiusz Moczadło. Z kolei do szkół w Stężycy, Grabowie Kościerskim i kościerskiej „szóstki” zawitali Michał Nalepa i Adrian Błąd.

– Spotkania rozpoczęliśmy od krótkiego przedstawienia piłkarzy i ich drogi do gry w Arce. Następnie dzieci zadawały pytania do zawodników. Po nich piłkarze zaprezentowali swoje umiejętności i przeprowadzono konkursy z nagrodami. Na koniec wszystkie dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia z piłkarzami, dostać autografy i wiele gadżetów Arki – podaje fan klub Arka Gdynia Kościerzyna.

(Kościerski.info)