Jasełka i Koncert Kolęd

Jasełka i Koncert Kolęd

Ostatni dzień nauki przed Świętami Bożego Narodzenia był w naszej szkole dniem szczególnym. W tym dniu spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu. Obejrzeliśmy  przedstawienie pt. „Zbliżają się święta Bożego Narodzenia” przygotowane przez uczniów klas pierwszych kierunkiem pani Grażyny Freda i Gabrieli Powarzyńskiej. Z inicjatywy Samorządu Szkolnego odbył się również koncert kolęd i pastorałek. Występujący uczniowie prezentowali nie tylko swoje umiejętności wokalne, ale także umiejętności gry na instrumentach. Aplauz widzów był ogromny, a wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki  w postaci słodyczy. Po przedstawieniu i koncercie kolęd swoje życzenia do uczniów, pracowników szkoły i rodziców skierowała Pani dyrektor Barbara Guse.

aparat