Dzień Kobiet 2018

8 marca – jak co roku – w naszej szkole obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Część męska Samorządów Uczniowskich Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, pod okiem opiekunów (Beaty Daft i Marzeny Dziemińskiej) przygotowała dla wszystkich pań – tych małych i tych trochę większych – miłą niespodziankę.  W tym roku było to przedstawienie „WOMEN SHOW”. Ileż było śmiechu, kiedy chłopcy w słodkich sukienkach tańczyli „Jezioro Łabędzie” czy prezentowali swoje wdzięki jako dziewczyny. Wspaniale swoje role odegrali też odtwórcy piosenek w MINI PLAYBACK SHOW oraz w przedstawieniu „Królewna wychodzi za mąż”.

Przewodniczący samorządów złożyli życzenia wszystkim paniom, a Dyrektor Barbara Guse podziękowała artystom za cudowny występ. Oklaskom nie było końca, zatem w ramach bisu cała społeczność szkolna wraz z aktorami zaśpiewała wspólnie znaną piosenkę.