Szkolna Wigilia 2018

20 grudnia 2018 r. odbyło się Wigilijne Spotkanie z Mikołajem i Rodzicami. Na tę okoliczność dzieci z grupy przedszkolnej i pięciolatków przygotowały program artystyczny: jasełka „Bóg się rodzi”, tańce „Laleczka porcelanowa” i „Taniec Jezuska”. Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom upominki. Później była wspólna zabawa z Mikołajem, która dostarczyła dzieciom wiele radości. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Była to okazja, by wspólnie porozmawiać i powspominać imprezy przedszkolne.

21 grudnia podczas tradycyjnej Szkolnej Wigilii uczniowie klas drugich wystąpili w przedstawieniu bożonarodzeniowym „Maleńka dziecina wśród bajkowych postaci”. Gromkie brawa, którymi zostali nagrodzeni świadczyły o wysokim kunszcie aktorskim. Uczniowie zostali przygotowani przez wychowawczynie – panią Grażynę Freda i panią Gabrielę Powarzyńską.