STRAJK

DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO

ZESPOŁU SZKÓŁ W GRABOWIE KOŚCIERSKIM

W związku z  rozpoczęciem w naszej placówce od 8 kwietnia 2019 r.   (poniedziałek) bezterminowego strajku, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze będą zawieszone. Bardzo proszę o zapewnienie opieki swoim dzieciom.

Dzieciom, które w dniach akcji strajkowej przyjdą do szkoły, zapewniamy zajęcia świetlicowe.

Wznowienie zajęć dydaktyczno-wychowawczych nastąpi po ogłoszeniu zakończenia akcji strajkowej.

Jednocześnie informuję, że dołożymy wszelkich starań, aby egzamin gimnazjalny w naszej placówce odbył się zgodnie z procedurami.  Liczę na państwa wyrozumiałość i wsparcie w tej trudnej sytuacji.

Barbara Guse