Dzień Wiosny

Pierwszy, kalendarzowy Dzień Wiosny to niezwykle radosne święto. Czy to chłopiec, czy dziewczynka na buzi wesoła minka. Mali i duzi cieszą się z cieplejszych dni i pięknego słońca. W naszej szkole postanowiliśmy w wyjątkowy sposób uczcić ten dzień. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów. Każda klasa otrzymała wcześniej zadania, które należało przygotować. Nie zawiódł naszych oczekiwań zespół taneczny, który już nie raz pokazał Zumbę. Każda klasa miała przygotować pokaz talentów, wiersz lub piosenkę o tematyce wiosennej. Dodatkowo mogliśmy zobaczyć, jak uczniowie wyobrażają sobie Panią Wiosnę. Przebrali się za piękną panią i jej wdzięki zaprezentowali podczas pokazu. Wszyscy spisali się na medal. Chociaż komisja wybrała najlepszych, to wszyscy zasługują na pierwsze miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję, że za rok będziemy się równie dobrze bawić. Za wspaniałe zorganizowanie tego dnia dziękujemy Samorządowi Szkolnemu. A teraz obserwujmy przyrodę i dostrzegajmy wspaniałe oznaki wiosny.