Dzień Dziecka

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie” – Paulo Coelho.

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem. Jednak czy my dorośli o tym pamiętamy? Gdzie podziała się radość odkrywania świata? Na szczęście każdego roku możemy sobie to przypomnieć. Jest taki wyjątkowy dzień, kiedy wracamy do czasów dzieciństwa i dzięki uczniom, wychowankom możemy zachłysnąć się „świeżym powietrzem”. To równie ważne święto jak Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy czy Dzień Taty. Tego dnia mały czy duży urwis musi być uśmiechnięty. Aby tak się stało, w naszej szkole postaraliśmy się spędzić ten czas w miłej atmosferze. Radość młodszych i starszych była najważniejsza, dlatego bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Najmłodszych do klasy V zabawiała grupa Forty Degress400 ze Skórcza. Śmiechom i wesołym okrzykom nie było końca. Młodzież mogła zobaczyć profesjonalny trening karate. Niektórzy mogli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Okazało się to nie lada wyczynem. Na zakończenie uczniowie ze starszych klas prezentowali swoje talenty muzyczne. Ochotnicy uczestniczyli w „Szansie na sukces”. Wyjątkowe występ na długo pozostaną w naszej pamięci. Wszystko co dobre, szybko się kończy. I tym razem Dzień Dziecka przeszedł już do historii. Na szczęście wspomnienia pozostaną i za rok stworzymy równie wspaniałą, szkolną „imprezę”. Już niedługo wakacje i przypominamy o bezpieczeństwie. Odpoczynek i relaks jest potrzebny, należy jednak zadbać o swoje zdrowie i życie, żebyśmy za rok mogli wspólnie świętować kolejny Dzień Dziecka.