Uwaga – zawieszone zajęcia do 26 kwietnia

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE !

Dyrektor Zespołu Szkół w Grabowie Kościerskim informuje, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przedłużyło okres zawieszenia zajęć w szkołach i przedszkolach na terenie całego kraju do 26 kwietnia 2020 r.

W związku ze zbliżającymi się świętami życzę Wszystkim ciepłych, pełnych nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także siły do pokonania wszelkich trudności związanych z obecną sytuacją.

Zespołu Szkół

Barbara Guse