Ważne
Home / Wydarzenia / XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

Dnia 7.03.2017 odbyły się szkolne eliminacje XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej klas I-III SP. Jury w składzie: p. Lidia Troka, p. Bożena Wiecka, p. Gabriela Powarzyńska, p. Zdzisław Brzeziński wyłoniło zwycięzców.

I miejsce zajęła uczennica kl. III b – Róża Gleinert

II miejsce zajęła uczennica klasy III b – Oliwia Las

III miejsce zajęła uczennica klasy III a – Dominika Dułak

Zwycięzcy nagrodzeni zostali dyplomami i książkami a pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział. Zdobywczynie I i II miejsca reprezentować będą naszą szkołę w eliminacjach gminnych w Nowej Karczmie.

 

XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej