Ważne
Home / Wydarzenia / Piłkarze Arki Gdynia odwiedzili uczniów ZS Grabowo Kościerskie
Piłkarze Arki Gdynia odwiedzili uczniów ZS Grabowo Kościerskie
Piłkarze Arki Gdynia odwiedzili uczniów ZS Grabowo Kościerskie

Piłkarze Arki Gdynia odwiedzili uczniów ZS Grabowo Kościerskie

Z inicjatywy fan clubu Arki Gdynia Kościerzyna w pięciu szkołach z terenu powiatu kościerskiego oraz Stężycy odbyły się spotkania z piłkarzami drużyny ekstraklasy – Arki Gdynia.

Spotkania z piłkarzami odbyły się w piątek. Z uczniami szkół w Lipuszu, Łubianie i Wielkim Klinczu odwiedzili kapitan drużyny Miro Bożok oraz Arkadiusz Moczadło. Z kolei do szkół w Stężycy, Grabowie Kościerskim i kościerskiej “szóstki” zawitali Michał Nalepa i Adrian Błąd.

- Spotkania rozpoczęliśmy od krótkiego przedstawienia piłkarzy i ich drogi do gry w Arce. Następnie dzieci zadawały pytania do zawodników. Po nich piłkarze zaprezentowali swoje umiejętności i przeprowadzono konkursy z nagrodami. Na koniec wszystkie dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia z piłkarzami, dostać autografy i wiele gadżetów Arki – podaje fan klub Arka Gdynia Kościerzyna.

 

(Kościerski.info)