Home / Wydarzenia / Wycieczka Zator-Kraków
Wycieczka Zator-Kraków

12 maja 2017 r. 45 uczniów naszej szkoły brało udział w wycieczce do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandii w Zatorze. Młodzież poznała nowoczesne techniki parku rozrywki, który podzielony jest na cztery strefy: Bajkolandia, Strefa familijna, strefa  ekstremalna, Water Park. Mogła jeździć na  Roller Coastery, ścigać się na torze Formuła Autodrom, korzystać z  ogromnego wahadła Azec Swing, czy potężnego 40 metrowego ramienia Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5g! Uczniowie mogli także korzystać z nowoczesnego kina 7D.

Po wielu atrakcjach w Energyland pojechaliśmy do krakowa. Mogliśmy zwiedzać najpiękniejsze zabytki naszej Ojczyzny. Obejrzeliśmy: Barbakan, Stare Miasto (Kościół Mariacki, Sukiennice), Wawel. Przeszliśmy najciekawszymi ulicami miasta – mogąc zobaczyć gdzie mieszkali słynni Polacy. W ramach niespodzianki – udało nam się wdepnąć na Jasną Górę i uczestniczyć w Apelu Jasnogórskim.

Myślimy, że wycieczka była udana i wszyscy z wielkim uśmiechem na twarzy wróciliśmy do domu.

Opiekunowie: Marzena Dziemińska, Beata Daft, Grażyna Freda.