Home / Wydarzenia / Ślubowanie klas pierwszych gimnazjum
Ślubowanie klas pierwszych gimnazjum- 11.10.2013 r.

Ślubowanie klas pierwszych gimnazjum

W dniu 11.10.2013 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na uczniów klas pierwszych gimnazjum. Na początku pierwszoklasiści zaprezentowali się w prorogramie artystycznym. Później składali przysięgę oraz zostali pasowani na ucznia przez Panią dyrektor. Każdy z uczniów otrzymał pamiątkowy dyplom. Po części oficjalnej odbyła się dyskoteka, podczas której gimnazjaliści uczestniczyli w różnych konkursach. Dla wszystkich przygotowano poczęstunek.

Klasa Ia: Blok Natalia, Blok Wiktoria, Bystroń Patryk, Dybowska Martyna, Etmańska Kaja, Gierszewska Natalia, Gneba Krystyna, Guse Manuela, Jasińska Agata, Jenta Dominik, Jereczek Anna, Konkol Magdalena, Konkol Martyna, Kupper Magdalena, Kurs Ireneusz, Lademan Agata, Miloch Sebastian, Paczoska Aneta, Stefański Kamil, Wrona Dominika, Zaborowski Michał.
Wychowawca: Roman Wiecki
Klasa Ib: Bielawska Aneta. Cichosz Sandra, Dufke Patryk, Formella Roksana, Gnibba Jacek, Gruchała Bartłomiej, Konkol Karolina, Lubecka Weronika, Olszewska Julita, Patoka Michał, Richert Filip, Wencel Kacper, Wencel Monika.
Wychowawca: Sylwia Lipińska