Plan zakończenia roku szkolnego

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE !

W tym roku szkolnym, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, w naszej szkole nie będzie tradycyjnej uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej. Rozdanie świadectw odbędzie się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa i przestrzegania zaleceń Ministra Zdrowia oraz  Głównego Inspektora Sanitarnego  tylko w obecności wychowawców, według poniższego harmonogramu. Nadmieniam, że w dniach wręczania świadectw nie będzie dowozu i odwozu dla uczniów – rodzice decydują , czy ich dzieci będą odbierać świadectwa w tym terminie. Wszystkich wychowawców i uczniów obowiązują maseczki i jednorazowe rękawiczki.

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

26.06.2020 r.

Duża sala gimnastyczna – wejście od strony kotłowni Mała sala gimnastyczna – wejście od strony ulicy
8.15 – Kl. VII

Wychowawca – p. Sylwia Kropidłowska

9.30 – Kl. II

Wychowawca – p. Bożena Wiecka

Rodziców – opiekunów kl. 0  – zapraszamy 29.06.2020 r. o godz. 10.00 – spotkanie z wychowawcą na  holu przed  sekretariatem.

Msza  Święta z okazji zakończenia roku szkolnego odbędzie się online o godz. 11.00 dnia 26.06.2020 r. YouTube „niecodzienny organista”. Uczniów klasy VIII Ksiądz Proboszcz zaprasza na Mszę Świętą do kościoła 26.06.2020 r. na godzinę 11.00.